آموزش های تخصصی را بصورت پروژه محور با Wiki-Learn.ir دنبال نمائید

مدرسین ما دوره های آموزشی را کاربردی و 100% اجرایی برگزار می نمایند.

نامحدود
آموزش پروژه محور چیست؟

آموزش پروژه محور الگویی است که یادگیری را بر محور پروژه ها سازماندهی می کند.در این روش پروژه ها فعالیتهای پیچیده ای هستند بر اساس سوالات یا مسائل چالش بر انگیز که دانشپذیر را درگیر کار طراحی، حل مسئله، تصمیم گیری، و فعالیتهای تحقیقی می کنند. به دانش آموختگان فرصت کار مستقل را در بازه های طولانی زمانی می دهند و در پایان منجر به تولیدات و یا ارائه های واقع گرایانه می شوند.

نامحدود
پروژه محور برای چه کسانی؟

بر اساس تغییرات مدام دنیای صنعت، مشخص شده است که آموزش و یادگیری به طور کلی باید نگرشی متفاوت از روش‌های سنتی داشته باشد. دانشجویان و دانش‌آموزان امروزی با آینده‌‌ای به سرعت در حال تغییر مواجه هستند که نیازمند مهارت‌های انسانی منحصر به فرد، سازگارپذیری و توانایی برای مدیریت پروژه و افراد می‌باشد دانش آموزان خسته و بیتفاوت را به مشاركت وا میدارد و به آنها انگیزه میدهد.

نامحدود
چه آموزشهایی پروژه محور میشوند؟

در یك كلاس سنتی دانش آموزان تشویق میشوند كه به درس گوش دهند و یاد بگیرند، نه اینكه سؤال كنند. اما روش آموزشی مبتنی بر تحقیق روشی است كه موجب یادگیری میشود. حفظ كردن حقایق و اطلاعات هیچگاه به یادگیری منجر نمیشود، اما این روش در یادگیری سنتی رایج است. پردازش اطلاعات بیشتر از داشتن حقایق اهمیت دارد. شیوه كلاسها نیز در روش پروژه محوری با كلاسهای سنتی فرق میكند.

چشم انداز ویکی لرن

مزایای آموزش پروژه محور :

یادگیری پروژه-محور یک رویکرد پویا به تدریس است که در آن دانش آموزان مسائل و مشکلات دنیای واقعی را کندوکاو می‌کنند و همزمان، با شرکت در فعالیت‌های گروهی مهارتهای فراتر از برنامه درسی به دست می‌آورن. چون این روش متمرکز بریادگیری فعال دانش آموزان است، آن‌ها را تشویق به فهم عمیق تر دانش پیش رو می‌کند. تحقیقات همچنین نشان داده است که دانش آموزان با احتمال بالاتری نسبت به روش‌های سنتی کتاب محور مطالب آموخته شده در این روش را به خاطر می سپارند .علاوه بر این شرکت در فعالیت‌های گروهی و مستقل باعث افزایش اعتماد به نفس و اراده شخصی دانش آموزان می‌شود.

چشم انداز ویکی لرن

معایب آموزش پروژه محور :

همانند همه روشها، یادگیری پروژه محور میتواند مفید یا غیرمفید باشد. نگرانی‌های رایج مرتبط با روش یادگیری مبتنی بر پروژه حول این محور هستند که در این روش دانشجویان از مباحث نظری دور می‌شوند و از آنها بیشتر تکنسین می‌سازد تا یک تئوریسین و مهندس واقعی.

دوره های آموزشی پروژه محور ویکی لرن

آموزش پروژه محور الگویی است که یادگیری را بر محور پروژه ها سازماندهی می کند

نامحدود دسترسی نامحدود

پس از عضویت در سایت، امکان دسترسی به دوره های خریداری شده فراهم می باشد

نامحدود مدرسین حرفه ای

کلیه دوره های آموزشی توسط برترین اساتید کشور تهیه و تدوین گردیده است

نامحدود رسپانسیو

پشتیبانی دوره های آموزشی در موبایل، تبلت، لپ تاپ و انواع PC

  ورود به سایت
نام کاربری :
رمز عبور :

در صورتیکه ثبت نام نکرده اید،اینجا کلیک کنید