قوانین و مقررات ویکی لرن

سلام. به ویکی لرن خوش آمدید

ویکی لرن یک سرویس یادگیری آنلاین است. امیدواریم که به کمک آموزش‌ها، دوره‌ها، و مطالب ما چیزهای زیادی یاد بگیرید! این توافقی است بین ما و شما، در رابطه با استفادهٔ شما از وبسایت و خدمات ما ؛ و در هر شرایطی و هر جایی که محتوای وبسایت ما را استفاده کنید، یا روی دکمهٔ عضویت یا پرداخت می‌زنید، یا از طریق حساب خود به محتوای خریدنی دسترسی پیدا کنید، این توافق قابل اجرا خواهد بود.

قوانین و مقررات

سپاسگزاریم از اینکه وقت می‌گذارید و این توافقنامهٔ شرایط استفاده را می‌خوانید ، این توافقنامهٔ شرایط و قوانینِ استفاده از وبسایت ما است، وبسایت ما بستری است که از طریق آن کسانی که برای یادگیری به وبسایت ما می‌آیند («دانشجویان») می‌توانند از محتوای فراهم آمده مدرسان برای خودآموزی استفاده کنند. هم دانشجویان و هم مدرسان کاربر محسوب می‌شوند و این توافقنامه برای همهٔ کاربران است.

Wiki Learn
به نام خدا

1 - هر شخص می تواند یک حساب کاربری در ویکی لرن به خود اختصاص دهد و اطلاعات حساب کاربری خود را محرمانه نزد خود نگه دارد.

2 - اطلاعاتی که کاربران ثبت می نمایند، به عنوان اطلاعات واقعی درنظر گرفته می شود و هرگونه عواقب آن بر عهده کاربر خواهد بود. ضمنا به عنوان رعایت حقوق کاربران حریم شخصی در نظر گرفته شده است.

3 - حساب کاربری افراد کاملاً شخصی بوده و هیچیک از کاربران مجاز به در اختیار گذاردن نام کاربری و رمز ورود حساب خود به سایرین نبوده و مسئولیت آن با شخص متخلف بوده و در صورت تخطی ویکی لرن مجاز به مسدود نمودن حساب کاربری فرد خاطی می باشد.

4 - جهت رعایت حقوق اساتید و مدرسین استفاده اشتراکی به هر شکل و عنوان از یک حساب ممنوع می باشد (مطابق بند 3).

5 - این مجموعه تلاش می نماید دسترسی بلندمدت برای محتوای‌خریداری ‌شده کاربران را فراهم نماید . با این حال، چنانچه برای محتوا، اشتراکی دریافت کردید، تنها تا زمانی که اشتراکتان پابرجا و فعال باشد به آن محتوا دسترسی خواهید داشت. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاحدید مجموعه محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر قدیمی یا منسوخ شده باشد، یا به دلایل قانونی مجبور به انجام آن شویم . چنانچه قصد داشتیم محتوای خریداری‌شده‌ای را حذف کنیم، تلاش معقولی خواهیم نمود تا شما را مطلع سازیم.

6 - مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به ویکی لرن، یا مدرسان و تولیدکنندگان اصلی محتوا می‌باشد. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نما و حس وبسایت متعلق به ویکی لرن است. کلیهٔ محتوای موجود در wiki-learn.ir مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود و هیچ یک از کاربران حق انتشار آن را ندارد

7 - برطبق ضوابط این مقررات و رعایت حقوق کلیه افراد مجموعه کلیه کاربران می پذیرند که :
الف ) هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی نمایند.
الف ) هیچ محتوایی را کپی نمی نمایند.
ب ) هیچ محتوایی را تغییر نمی نمایند.
پ ) هیچ محتوایی را انتقال نمی نمایند.
ت ) هیچ محتوایی را واگذار نمی نمایند.
ث ) هیچ محتوایی را نمی‌فروشند.
ج ) هیچ محتوایی را اجاره نمی‌دهند.
چ ) هیچ محتوایی را قرض نمی‌دهند.

8 - اشتباه از طرفین قابل برگشت می باشد.

9 - استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛ ممنوع می باشد.

10 - تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد ویکی لرن به هر شکلی (مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن خلاف مقررات می باشد.

11 - در صورت نقض هریک از موارد فوق، از سوی هریک از کاربران، طبق مقررات و قوانین استفاده از مالکیت معنوی با فرد خاطی برخورد و اکانت مربوطه بلاک خواهد شد.

12 - این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی و سازمان انفورماتیک ایران می باشد.

  ورود به سایت
نام کاربری :
رمز عبور :

در صورتیکه ثبت نام نکرده اید،اینجا کلیک کنید