چرا ویکی لرن ؟

چشم انداز ویکی لرن

معرفی :

ویکی لرن با هدف گردآوری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی در زمینه ها متنوع و بروز، متشکل از برنامه نویسان و مدرسین متخصص بوجود آمد تا کاربران علاقه مند به آموزش های مختلف به سهولت بتوانند به دوره های آموزشی مورد نظر دسترسی داشته باشند.
کلیه دوره های آموزشی بصورت کلاسه و طبقه بندی شده توسط کارشناسان ما بررسی شده و پس از ارزیابی کیفیت آموزش تائید شده و در دسترس کاربران قرار میگیرد.

خط و مشی :

از سیاست های اصلی ویکی لرن ارائه دوره های آموزشی با کیفیت بالا بوده تا کاربران با توجه به توضیحات هر دوره آموزشی از کم و کیف آموزش مطلع باشند تا رضایتمندی همه کاربران و علاقه مندان به دوره های آموزشی مختلف را محقق سازیم.ویکی لرن و کاربران آن تابع قوانین و مقرراتی می باشد که همگان میتوانند با مطالعه این قوانین از چهارچوب های فعالیت ما مطلع گردند.

چنانچه کاربران عزیز و مدرسین محترم در خصوص دوره های آموزشی چار هر نوع اختلال یا مشکلی گردند، ما به شما این اطمینان را می دهیم که نسبت به رفع مشکل اقدام گردد و برای مطلع ساختن سیستم پشتیبانی سایت، کافیست تیکت ارسال گردد.
همچینین شما با مطرح نمودن مسئله های تخخصی خود در در سیستم پرسش و پاسخ ویکی لرن میتوانید راه حل مناسب جهت رفع مسئله خود را که توسط سایر کاربران عزیز و مدرسین محترم ارائه میگردد، بیابید.

چشم انداز ویکی لرن
چشم انداز ویکی لرن

چشم انداز :

افق مورد انتظار ما، ارائه دوره های آموزشی در علوم مختلف که توسط برترین اساتید و مدرسین کشور تهیه و گردآوری شده تا بتوانیم سطح اطلاعات شما کاربران عزیز را ارتقاء دهیم. و در نهایت موجبات رضایتمندی کلیه کاربران را فراهم سازیم. کاربران عزیز را ارتقاء دهیم. و در نهایت موجبات رضایتمندی کلیه کاربران را فراهم سازیم.

در همین راستا از کلیه کاربران جویای علوم و اساتید و مدرسین کلیه زمینه های آموزشی دعوت مینمائیم به خانواده بزرگ ویکی لرن بپیوندند.

نامحدود دسترسی نامحدود

پس از عضویت در سایت، امکان دسترسی به دوره های خریداری شده فراهم می باشد

نامحدود مدرسین حرفه ای

کلیه دوره های آموزشی توسط برترین اساتید کشور تهیه و تدوین گردیده است

نامحدود رسپانسیو

پشتیبانی دوره های آموزشی در موبایل، تبلت، لپ تاپ و انواع PC

  ورود به سایت
نام کاربری :
رمز عبور :

در صورتیکه ثبت نام نکرده اید،اینجا کلیک کنید